Bülent Ertuğrul: "Sadece görevi bıraktık, aşkımızı değil"

Bülent Ertuğrul: "Sadece görevi bıraktık, aşkımızı değil"

Hafta başında görevi bırakan Teknik Direktör Bülent Ertuğrul, yaşananlar sonrası duygusal bir mesaj paylaştı. Genç teknik adam, “Sadece görevi bırakıyorum, aşkımı değil” dedi.

Denizlispor’un başında bu sezon 14 hafta görev alan genç teknik adam mesajında şu ifadelere yer verdi:  

“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK”

“Futbol topuyla tanıştığım, alt yapısında yetiştiğim, profesyonelliğin ilk imzasını attığım, A takımla hem Türkiye'de hem de UEFA Kupası'nda büyük sevinçler yaşadığım, yaşantımda önemli bir bölümünün vazgeçilmezi olan Denizlispor Kulübünde 8 ay boyunca teknik direktör olarak da hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşadım. 8 ay boyunca gece gündüz demeden ve mesai mefhumu gözetmeden ekibimle yoğun bir çalışma dönemi geçirdik.”

“BU KULÜP HEPİMİZİN”

“Profesyonel liglerin yaş ortalaması en düşük kadrosuyla 14 hafta boyunca elimizden geleni yaptık. Aldığımız her karar, şehrimizin markası olan kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda oldu. Görevimizden affımızı istemek de bunlardan biriydi. Bu kulüp hepimizin. Ne zaman ve ne koşulda üzerimize bir görev düşerse her zaman hazır olduğumuzu tüm kamuoyunun bildiğinden şüphem yok.”

“UMUTSUZLUK DENİZLİ’YE YAKIŞMAZ”

Vedalar zordur ancak gerektiğinde bunu yerine getirmek gerekir. Biz sadece teknik heyet görevimizi bırakıyoruz. Denizlispor'a olan vefamız, sevgimiz ve ona hizmet etme aşkımız her daim bakidir. Hangi ligde olursa olsun, Denizlispor bir markadır ve bu marka daha iyi yerlere gelecektir. Umutsuzluk Denizli'ye yakışmaz. İnanıyorum ki, en kısa zamanda bu zor günler elbirliği ile aşılacaktır.”

“Alt yapısında yetiştiğim kulübüme, teknik direktör olarak da hizmet etme imkânı veren başkanımıza, yönetim kurulumuza, oyuncularımıza, iyi günde kötü günde bana destekleri ile güç veren vefakar taraftarlarımıza ve kulüp çalışanlarımıza en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.”