Cengiz Arslan'dan ilçede bulunan kooperatifi inceledi

Cengiz Arslan'dan ilçede bulunan kooperatifi inceledi

Denizli'nin Çameli ilçesinde bulunan Arıkaya Mahallesi'nde bulunan kooperatifi, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve beraberindeki heyet incelemede bulundu.

Denizli'nin Çameli ilçesinde bulunan Arıkaya Mahallesi'nde bulunan kooperatifi, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve beraberindeki heyet incelemede bulundu.İncelemede Belediye BaşkanıCengiz Arslan, Pamukkale Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Gül Aktaş, Çameli Elmalı Kadın Kooperatifi Başkanı Firdevs Eriş yer aldı.

Çameli Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, " İlçemizi bir adım daha yeniye bir adım daha ileriye götürecek olan projelere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Sn. Cengiz ARSLAN'a, Çameli Elmalı Kadın Kooperatifi'nin kuruluşunda bizi bilgileriyle aydınlatarak yardımcı olan ve ileride de yardımcı olmaya devam edeceğini dile getiren Pamukkale Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Gül AKTAŞ Hocamıza, Çameli Elmalı Kadın Kooperatifi Başkanı Firdevs ERİŞ ve kooperatif ortaklarımıza, kurduğu üretim tesisi ile diğer ortaklarımıza örnek olan Durkadın İVGİN ve eşi Şaban İVGİN'e teşekkür ederiz.
İlçe Halkımızdan ve özelliklede üreticilerimizden Çameli Elmalı Kadın Kooperatifi'ne yoğun destek bekliyor; İlçemizi, mahallelerimizi, hanım kardeşlerimizi ve üretici vatandaşlarımızı kooperatif çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz" denildi.