Denizli'de il danışma kurulu toplantısı düzenlendi

Denizli'de il danışma kurulu toplantısı düzenlendi

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli il Teşkilatı, Denizli'de yerel seçimler öncesi yol haritası belirlemek, örgütün fikrini almak için İl Danışma Kurulu toplantısı düzenledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli il Teşkilatı, Denizli'de yerel seçimler öncesi yol haritası belirlemek, örgütün fikrini almak için İl Danışma Kurulu toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Şeref Arpacı,Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Belediye Başkanları, CHP Denizli İl ve İlçe Başkanları, üyeler ve basın mensupları katıldı.

 Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Şeref Arpacı tarafından yapılan açıklamada, "Örgütümüzle bir araya geldik, fikir alışverişi yaptık! İl Başkanlığımızın çağrısıyla bir araya geldiğimiz “Danışma Kurulu” toplantısında; yerel seçime ilişkin yol haritamızı ve politikalarımızı belirledik. Aramıza yeni katılan yol arkadaşlarımıza rozetlerini taktık. Birlik ve beraberliğimizi büyütüyor, gücümüze güç katıyoruz. Yerelde iktidarı örgütümüzün çalışma azmiyle kazanacağız" denildi.

CHP Denizli İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Yerel seçimler öncesi yol haritalarımızı belirlemek,örgütümüzün fikrini almak için üyelerimizin katılımıyla İl Danışma Kurulumuzu gerçekleştirdik. Tüm örgütümüzle birlik olarak Denizli’de Cumhuriyet Halk Partimizin bayrağını belediyelerimizde dalgalandıracağız. Bu verimli toplantıya katılan tüm üyelerimize çok teşekkür ederiz" açıklaması yapıldı.