Denizlispor u15'de Lige Puanla Başladı

Denizlispor u15'de Lige Puanla Başladı

TFF U15 Gelişim Ligi 5. Grup ilk haftasında Servergazi Stadı’nda oynanan,  Denizlispor- Bıtexen Antalyaspor karşılaşması 0-0 beraberlikle sona erdi.

2023-2024 sezonu, TFF U15 Gelişim Ligi 5. Grup ilk haftasında evinde Bıtexen Antalyaspor ile evinde karşılaşan Denizlispor 0-0’lık sonuçla bir puan alarak yeni sezona puanla başlamış oldu.

Büyük seyirci desteği altında maça başlayan yeşil siyahlılar buldukları pozisyonları değerlendiremezken rakip takımın kazandığı penaltı vuruşunda kaleci Mert Ege Eker gole izin vermedi.

“İyi mücadele vardı”

Karşılaşmayı değerlendiren Denizlispor u15 takımı Teknik Sorumlusu Gökhan Hor sahada oynanan oyun ve gösterilen mücadeleden memnun olduğunu dile getirerek “Sahada iyi bir mücadele vardı. Bulduğumuz ama değerlendiremediğimiz pozisyonlarımız vardı. Sezonun ilk maçı olması, çocukların mücadele gücünün yüksek olması, istekli olmaları bizi çok sevindirdi. Bundan sonraki maçlarda da en iyi şekilde mücadele edeceğiz”dedi.

“Daha da iyi olacağız”

Maçta penaltı kurtaran ev sahibi Denizlispor’un kalecisi Mert Ege Eker’de iyi mücadele ettiklerine dikkat çekerek ilerleyen haftalarda daha iyi olacaklarını ifade etti.