Fikret Gümüş, “Tecrübemi Acıpayam için kullanacağım ”

Fikret Gümüş, “Tecrübemi Acıpayam için kullanacağım ”

Denizli’de AK Parti Acıpayam İlçe Belediye Başkan Aday Adayı iş insanı Fikret Gümüş, yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Gümüş, ‘Siyasi tecrübemi Acıpayam için kullanacağım”

Denizli’de Fikret Gümüş, ilçe binasında düzenlediği toplantıyla AK Parti Acıpayam İlçe Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu duyurmuştu. Fikret Gümüş, yerel seçim çalışmalarına hızlı başladı. İlçede önemli isimlerle bir araya gelerek seçimle ilgili istişarelerde bulunan Fikret Gümüş, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçeye bağlı mahallelerde halka sürekli bir araya gelerek seçmenin istek ve beklentilerini yerinde tespit ediyor. Yaklaşık 3,5 yıl AK Parti Acıpayam ilçe Başkanı olarak hizmet ettiğini, belediye başkan aday adayı olabilmek içinde 14 Ağustos 2023 tarihinde ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini belirten AK Parti Acıpayam İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Fikret Gümüş, “Siyasi bilgi birikim ve tecrübemi Acıpayam için kullanacağım.  Siyasete ilk defa AK Parti’ye üye olarak 2002 yılında girdim. 3 Kasım 2002 seçimlerinden bu güne partinin sandık görevi başta olmak üzere tüm kademelerinde fedakârca görev aldım. Doğup büyüdüğü yaşadığım ilçeme hizmetkâr olmaya devam etmek istiyorum. Acıpayam’da bu güne kadar güzel hizmetler yapıldı. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Verimli topraklarıyla, çalışkan, üretken insanlarıyla Acıpayam her şeyin en güzelini hak ediyor. İlçemizde yapılacak çok işimiz hayata geçireceğimiz çok projemiz var. Acıpayam bir bütün olacak. Gönül belediyeciliğiyle hizmet edeceğiz. İnsan odaklı hizmet üreteceğiz. Acıpayam’da 56 mahallede yaşayan 55 bin 500 insanımızla, 44 bin 500 seçmenimizin desteğiyle, birlik ve beraberlik içinde ilçemizi şehrimizin her yönüyle en modern, en gelişmiş, refah seviyesi çok yüksek, ekonomisi çok güçlü bir ilçe haline getireceğiz. Geçtiğimiz gün temayül yoklaması da yapıldı. Şahsıma destek veren, bana desteğini hiç eksik etmeyen Acıpayamlı seçmenimize de çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte çalışacağız, hep birlikte başaracağız” dedi

Fikret Gümüş kimdir?

AK Parti Acıpayam İlçe Belediye Başkan Aday Adayı iş insanı Fikret Gümüş, 1966 yılında Denizli’nin Acıpayam ilçesinde dünyaya geldi. Fikret Gümüş, 1984 yılında iş hayatına atıldı ve ticari faaliyetlerine başladı. 2002 yılında AK Parti'ye katılarak siyasi kariyerine başladı. 2004 yerel seçimlerinde AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı olarak seçime katıldı. 2004 - 2007 yılları arasında ilçe yönetim kurulunda görev aldı. Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 2009-2014 arası AK Parti Acıpayam İl Genel Meclis üyeliği yapan Fikret Gümüş, bu dönemde encümen üyeliği ve değişik komisyonlarda üyelik ve başkanlılar da yaptı. 2020 - 2023 yılları arasında AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı olarak görev yaptı. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev alan Fikret Gümüş, İktisat Fakültesi mezunu olup halen Uluslararası İlişkiler Bölümünde Eğitim-Öğretim hayatına devam etmektedir. İngilizceyi orta düzeyde konuşabilen Fikret Gümüş hâlihazırda dünyanın 30 farklı ülkesini ziyaret etmiş farklı kültürlerle ilgili kazanımları olmuş, analizler yapmıştır. Gümüş evli ve 2 çocuk babasıdır. Denizli/Acıpayam'da iş hayatına devam etmektedir.