HackTheTrack: Hungri X Casper GameJam katılımcılarını bekliyor!

HackTheTrack: Hungri X Casper GameJam katılımcılarını bekliyor!

Oyunfor'un da yatırım turunda yer aldığı Hungri Games, Casper Network ile ciddi büyüklükteki ödül havuzuna sahip olan bir Unity Game Jam düzenliyor

Hungri Games ve Casper.Network’ün organize ettiği, Hungri Games iş ortağı Oyunfor sponsorluğunda gerçekleşecek HTT: Hungri Game Jam, 11 Kasım 2023 tarihinde oyun meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Katılımcıların alanında uzman isimlerden koçluk alacakları, ödüller kazanabilecekleri ve geliştirdikleri oyunun Metahorse Unity’de, tüm dünya tarafından tecrübe edilebilerek mini oyun gelirine ortak olabilecekleri büyük etkinlik, Unity Oyun Motoru ile oyun geliştirmeyi tutku haline getirmiş oyuncuları bir araya getirmeyi hedefliyor. 

Etkinliğin teması, at yarışı ve strateji dinamikleriyle en iyi çalışacak mini oyun olarak belirlenmiş durumda. Hungri Games'in yakında lansmanını yapacağı Multiplayer RPG at yarışı oyunu projesi Metahorse Unity için paydaş geliştiriciler aranıyor ve katılımcılar Game Jam sürecinde belirtilen temada çalışacak mini oyunu tasarlayarak çeşitli ödülleri kazanma şansı yakalayabilecekler.

Etkinlik Ödülleri 

Yarışma esnasında başarılı performans gösteren adaylar aynı zamanda aşağıda belirtilen fırsatlara da kavuşmuş olacaklar:

1. Takıma: 20.000 ₺

2. Takıma: 15.000 ₺

3. Takıma: 8.000₺

Juri Özel Hediyesi: Juri Özel Seçilen Takıma 5.000₺ değerinde Oyunfor site bakiyesi

Oyun geliştirme alanında iş fırsatı

Oyun stüdyosu sahibi olan adaylar için fon destekleri

Oyun stüdyosu projelerine davet imkanı

Game Jam’de hazırlanacak en iyi projenin Metahorse Unity içerisinde yayınlanması ve geliştirici ekiple gelir modeli ortaklığı yaratılması

HTT: Hungri Game Jam’e oyun geliştirmeye ilgi duyan tüm lise ve üniversite öğrencileri başvurabilir. Başvurular en fazla 4 kişi olacak şekilde takım halinde gerçekleştirilebilir.

HTT: Hungri Game Jam’de yer almak için katılımcıların geliştirilen projelerini çevrimiçi olarak 27 Ekim - 9 Kasım tarihleri arasında, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak teslim etmesi gerekiyor. Onay e-postası alan katılımcılar, 11 Kasım 2023  tarihinde fiziksel etkinliğe katılma hakkı kazanıyorlar.

Projenizi yüklemek için itch.io/jam/hungrigamejam adresini ziyaret edebilirsiniz.

Online Başvuru Formu: https://forms.gle/PxMpNeoataJAKU9Z6

Fiziksel Etkinlik Başvuru: https://lu.ma/hmbdw8pv

Hack The Track Game Jam, oyun geliştirme tutkunuzu ekip arkadaşlarınızla daha da ileri taşımanız ve yaratıcılığınızı serbest bırakmanız için eşsiz bir fırsat! Bu eğlenceli tecrübenin bir parçası olmaya hazır mısınız?