ibrahim Tefenlili: Öğretmenler Aydınlık Yarınlarımız

ibrahim Tefenlili: Öğretmenler Aydınlık Yarınlarımız

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlarak tüm öğretmenlerin Öğretmenlerin Günü’nü kutladı.

Öğretmenlerin geleceğimiz olduğunu ifade eden Başkan Tefenlili açıklamasında şu mesajlara yer verdi: Çocuklarımızı yetişkin birer insan oluncaya kadar emanet  öğretmenlerimiz bilgi, birikim ve donanımları ile çocuklarımızı hayata hazırlamakta, onları pırlanta gibi parlatmaktadır. Geleceğimiz olan çocukların üzerine titreyen, onları eğiten, aydınlatan öğretmenlerimiz her türlü takdiri fazlasıyla hak etmektedir.Zor şartlar altında, bir çok fedakarlıkta bulunarak kutsal mesleklerini icra eden öğretmenlerimize minnettarım. Onlar geleceğimizin baş mimarıdır. Onları  daima başımızın üstünde tutacak, onlara verdiğimiz değeri sürekli koruyacağız. Bu duygu ve düşünceler ile Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş olan tüm öğretmenlerimizi saygı, sevgi ve rahmetle anıyor, aydınlık yarınlarımızın teminatı olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, meslek hayatlarında üstün başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.