İşte Denizlispor'daki Gökhan Süzen krizinin sebebi...

İşte Denizlispor'daki Gökhan Süzen krizinin sebebi...

Denizlispor'da kadro dışı kaldığı açıklanan Gökhan'ın uzun süreli alacaklarını talep ettiği, talebinin karşılık bulmaması üzerine sorun çıktığı ve bu yüzden de kadro dışı bırakıldığı iddia edildi.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta zor günler geçiren ve son 4 maçında da kaybederek büyük bir düşüşe geçen Denizlispor'da dün bir de takım kaptanı Gökhan Süzen'le ilgişli kötü bir haber gelmişti. Gün içerisinde kulübün resmi organlarından da yapılan açıklamada oyuncunun kadro dışı bırakıldığı ifade edilmişti. Taraftarlar ve kamuoyu yaşanan bu olayın sebebini merak ederken olayla ilgili çok da şaşırtmayan bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre tecrübeli futbolcu, kulüpten uzun süreli alacakları olduğunu ve bunları talep ettiğini bildirdi. Mali darboğazdan bir türlü çıkamayan camia ise oyuncuya olumsuz yanıt verince kriz çıktı. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte ise oyuncunun kadro dışı bırakıldığı kulüp tarafından açıklandı. 

1. LİG'DE 17 ASİSTE İMZA ATMIŞTI

Son 3 sezondur Denizlispor formasını aralıksız giyen Gökhan Süzen, bu sezon 10 maçta yeşil siyahlı formayı giydi. Takımı adına bu sezon 1 de gol atan kaptan, son 3 sezonda ise toplamda 76 resmi maçta giydiği Denizlispor formasıyla 4 gole imzasını attı. Yeni sezonda takımı adına asisti bulunmayan kaptan TFF 1. Lig'de 66 maçta 17 asist yaparak dikkat çekmişti.