KOCAÇINARSPOR YAĞIZSPOR MAÇI İLE SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

KOCAÇINARSPOR YAĞIZSPOR MAÇI İLE SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

Denizli 1. Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Morgül Yapı Kocaçınarspor ligin ikinci devre 2. Haftasında Denizli Yağızspor ile karşılaşacak.

Morgül Yapı Kocaçınarspor 9. Haftada oynayacağı Denizli Yağızspor maçının hazırlıklarını Şirinköy Stadı’nda Teknik Sorumlu Muhsin Kayan nezaretinde 3 puan parolası ile sürdürüyor.

2023-2024 sezonunda 9. Hafta itibariyle 8 maç sonucu toplamış olduğu 15 puanla 3. Sırada bulunan mavi siyahlılarda hedef Yağızspor maçından 3 puan alarak üst sıralara tırmanmak.

“İyi başlamıştık ancak”

Geride kalan 8 haftayı gazeteşehir.com’a değerlendiren Teknik Sorumlu Muhsin Kayan sezona istedikleri gibi başladıklarına dikkat çekerek “Üçte 3 yapmıştık. Sonrasında bizim de istemediğimiz durağan bir maç periyodu başladı. Ama futbolda oluyor bunlar. Sonrasında takım olarak daha uyumlu daha verimli oyun oynamaya başladık. Bunun meyvesini de toplamaya başladık. Son maçta da galip geldik. Pamukkale Fatih’i yendik. Ligin ikinci yarısının ikinci haftası başladı. Ancak Medelespor ligden çekildiği için geçen haftayı maç yapmadan geçirdik ”dedi.

“Şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok”

9. haftada oynanacak olan Yağızspor maçı öncesi sakat cezalı ve hasta futbolcuların çokluğuna vurgu yapan Teknik Sorumlu Kayan “Bu hafta Yağızspor ile karşılaşacağız. Grubun önemli takımlarından bir tanesi. Şu an ligde üçüncü sıradayız. İkinci yarı daha yeni başlıyor. Baştan beri söylüyoruz. Şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok diye. Biz elimizden geldiği kadar fair play çerçevesinde rakibimize saygı duyarak iyi futbol oynamaya iyi işler yapmaya çalışıyoruz. Sezonu da bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz ”ifadelerini kullandı.