MÜSİAD'dan Aile Şirketlerine yönelik eğitim!

MÜSİAD'dan Aile Şirketlerine yönelik eğitim!

Müstakil Sanayici ve İsadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi (MÜSİAD), Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Dönüşümlerine Dair Yönetim Stratejileri programında Dr. Kamil Bayar’ın katılımı…

Müstakil Sanayici ve İsadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi (MÜSİAD), Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Dönüşümlerine Dair Yönetim Stratejileri programında Strateji ve Yönetim alanında Uzman Dr. Kamil Bayar’ın katılımı ile gerçekleştirdi. 

MÜSİAD Denizli sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, " Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Dönüşümlerine Dair Yönetim Stratejileri programımızı, Strateji ve Yönetim alanında Uzman Dr. Kamil Bayar’ın katılımı ile gerçekleştirdik. Kurumsallaşma ve marka şirketlere dönüşüm için gerekli stratejilerin aktarıldığı programda üyelerimiz ile bir araya geldik.
Bilgi ve tecrübeleri ile bizlere değer katan Dr. Kamil Bayar’a, söyleşinin planlamasını gerçekleştiren Eğitim ve Kültür Komisyonundan Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Av. Ramazan Gönen’e ve katılımcı üyelerimize teşekkür ederiz"" denildi.