Nikferliler ve Barzalılar Derneği'nden özel etkinlik!

Nikferliler ve Barzalılar Derneği'nden özel etkinlik!

Denizli'de Nikferliler ve Barzalılar Derneği'nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği 15. Geleneksel Pilav ve çay günü dayanışma etkinliği kalabalık ve coşkulu bir katılımla yapıldı.

Denizli'de Nikferliler ve Barzalılar Derneği, geleneksel olarak gerçekleştirdikleri Geleneksel Pilav ve Çay günü etkinliğini sürdürmeye devam ediyor.Derneğin gönüllü kadın oluşum grubunun organize ettiği yemekte ; Folklor gösterileri, Türk Halk Müziği korosu, Açık arttırma sepet ve kutusu ayrıca birbirinden değerli çekiliş hediyelerin olduğu dolu dolu bir program gerçekleşti.

Derneğin üyeleri ve konuklar özel günde birbirleriyle hasret giderirken, gönüllerince eğlendiler ve pilav ve çay gününün yapılmasının asıl amacı olan yardımlaşma ve öğrenci burslarına katkıda bulunma konusunda da birbirleriyle yarıştılar.

Nikferliler ve Barzalılar Derneği, sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, " Gönüllü kadın oluşum grubumuza hazırladıkları güzel program ve emekleri için teşekkür ederiz. Bu güzel günde birbirinden değerli hediyeleri bizlere sunan destekçilerimize teşekkür ederiz. Moonlight düğün salonlarına da ev sahipliği için teşekkür ederiz. Fotoğraflar için Nikfre Tv'ye teşekkür ederiz Ve böyle bir günde ben de olmalıyım, benimde çorbada tuzum olsun diyen katılan katılamayan herkese çok teşekkür ederiz"