Partiye geçer geçmez ilçe başkanı oldu

Partiye geçer geçmez ilçe başkanı oldu

Acıpayam'da Bağımsız büyükşehir belediye meclis üyesi Ertan Başkan, İYİ Parti’ye katıldı. Başkan, Acıpayam ilçe teşkilatının başkanı oldu.

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından parti üyeliği rozeti takılan Büyükşehir ve Acıpayam Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi olan Ertan Başkan, resmen İyi Parti Acıpayam İlçe Başkanlığı görevine getirildi.

"Acıpayam İYİ olacak"

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Ertan Başkan, " Bana bu görevi layık gören İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi’ye, bu süreçte her türlü yükümüzü çeken İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’e, İYİ Parti Teşkilat Başkanımız Buğra Kavuncu’ya, Ankara’ya kadar beni yalnız bırakmayıp birlikte yolculuklar yaptığım Serinhisar Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Dokumacı abime, gecenin bir vaktine kadar uğraşıp yardımlarını esirgemeyen İYİ Parti İl Başkanıma ve yönetimine, Acıpayam İlçe Teşkilatı’na sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Her şey Acıpayam için” cümlelerini kullandı.