PAÜ Akademik Yılı Açılışı gerçekleşti

PAÜ Akademik Yılı Açılışı gerçekleşti

Pamukkale Üniversitesi’nin Akademik Yılı Açılış Töreni, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) 2023-2024 Akademik Yılı Açılış Töreni için Denizli’ye geldi. Denizli’de belediye başkanlarından kurum müdürlerine, akademisyenlerden öğrencilere katar bir çok kişinin katılım gösterdiği törende konuşan TMBB Başkanı Kurtulmuş, “Önümüzdeki yüzyılın Türkiye Yüzyılı olması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” dedi. 

Başkan Numan Kurtulmuş, “Pamukkale Üniversitemizin 2023-2024 Akademik Yılı Açılışı’nı gerçekleştirdik. Ne iş yapıyor olursak olalım, en iyi şekilde yapacak ve “tam bağımsız Türkiye” istikametinde koşar adım hedeflerimize ilerleyeceğiz. Önümüzdeki yüzyılın Türkiye Yüzyılı olması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Ama önce zihnimizi ve gönlümüzü Türkiye’nin güçlü bir yüzyıla hazırlanması için seferber ederek yolumuza devam edeceğiz. Üniversitemize, akademisyenlerimize ve öğrencilerimize yeni dönemde üstün başarılar diliyorum” dedi.