Uşaklı kadınlar UKAMER atölyelerinde buluştu

Uşaklı kadınlar UKAMER atölyelerinde buluştu

Uşaklı kadınlar UKAMER atölyelerinde buluştu

Uşak Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kadın Koordinasyon Merkezi (UKAMER), Kasım Ayı’nda Uşaklı kadınları bir araya getiren altı farklı atölye ile ilgi odağı oldu. Merkezin düzenlediği atölyeler arasında; Mum Atölyesi, Sağlıklı Beslenme Atölyesi, Parfüm Atölyesi, Fırça Sende Atölyesi, Psikoloji Okulu Atölyesi Ve Anne Çocuk Atölyesi bulunuyor.

Atölyelere katılan Uşaklı kadınlar, binada sunulan tüm hizmetlerden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın'a kendilerine sağladığı bu imkândan dolayı teşekkürlerini ileten katılımcılar; atölyelerin kendilerine yeni beceriler kazandırdığını ve bilgi birikimlerini artırdığını vurguladılar.
UKAMER ile Kadınlar Daha Güçlü
Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, yalnızca kadınların sosyalleşmesini ve bir araya gelmesini sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda onlara farklı alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı sunarak kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Bünyesinde kadınlar için birçok farklı kurs seçenekleri barından merkez ayrıca etkinlik salonu ile buluşmaların adresi olurken; içinde bulunan kreş ile merkezden faydalanan annelerin çocukları için gözleri arkada kalmadan daha verimli vakit geçirmesine olanak sağlıyor.