Yemekte bulunan kişilere kovid-19 bulaştı mı?

Yemekte bulunan kişilere kovid-19 bulaştı mı?

TBMM Başkanvekili ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca'ya Kovid-19 teşhisi konmadan önce DESİAD yönetimi ve Denizli Milletvekilleri ile yemek yediği ortaya çıktı.

Denizli Sanayici ve iş Adamları Derneği'nin Ankara ziyaretinden bir detay ön plana çıkıyor. DESİAD yönetiminin, Denizli'lilik çatısı altında, Denizli'ye her anlamda katkı sunabilmek, bir fazla tuğla koyabilmek için güç birliği yapma ve güçlü bir lobi oluşturma adına yaptıkları birlik çağrısına uyan Denizli Milletvekilleri ile birlikte Meclis Bahçesi Yazlık Salonu'nda bir araya geldi Düzenlenen yemeğe Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Meclis Başkanvekili ve Denizli Milletvekili  Gülizar Biçer Karaca, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Milletvekili Şeref Arpacı, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, DESİAD Başkanı Nuri Turgut ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile dün gece tedavi altına alınan TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca'ya Kovid 19 teşhisi konuldu.

Geçmiş olsun Gülizar Biçer Karaca

Durumunu sosyal medyadan takipçileri ile duyuran Karaca, "ün gece yüksek ateş ve öksürük nedeniyle gittiğim hastanede Kovid testim pozitif çıktı. Kontrol amaçlı birkaç gün hastanede olacağım. En büyük üzüntüm yarın büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 85.yılı nedeniyle O'nun huzurunda olamamak” ifadelerini kullandı.

DESİAD üyelerine kovid-19 bulaştı mı?

TBMM Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca'a Kovid-19 bulaşmasının ardından akıllara yemekte bulunan kişilere kovid- 19 bulaştı mı sorusu geldi. Milletvekili Karaca'ya kovid-19 teşhisi konulmasının ardından 3 gün geçmesinin ardından yemekte bulunan kişilerden herhangi bir kişiye kovid-19 bulaşmadı.