Yılmaz Vural, Bülent Ertuğrul’u savunmuştu

Yılmaz Vural, Bülent Ertuğrul’u savunmuştu

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, istifa etti. Menemenspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Bülent Ertuğrul’un takımda kalması gerektiğini savunmuşu.

Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul, kötü alınan sonuçların ardından istifa etti. Denizlispor yönetimi de istifayı onayladı. Bülent Ertuğrul ile Denizlispor’un yollarının ayrılması geçen ay gazetesehir.com’a konuşan Menemen Teknik Direktörü Bülent Ertuğrul’un sözlerini akla getirdi. Yılmaz Vural ne olursa olsun Bülent Ertuğrul’un takımda kalması gerektiğini savunmuştu.

Yılmaz Vural şu ifadeleri kullanmıştı:

 “Denizlispor camiasını çok seven birisiyim, bu kulüpte görev yaptım. Türk futbolunda büyük yeri olan Denizlispor gibi takımların bu durumlara düşmemeleri gerekiyor. Taraftarın da sahip çıkması çok güzel bir durum bu yüzden Denizlispor'un Denizli çocuklarına ve Bülent Ertuğrul'a ihtiyacı vardır. Sakın ola Denizlispor camiasında Bülent hoca gitsin tartışmaları yapılmamalıdır. Bu hoca görevini layıkıyla yapıyor. Elinden geleni yapıyor. Bu çocukların çoğu altyapıdan gelen çocuklar. 2003, 2004 doğumlu çocuklar var. Ama gayet iyi mücadele ettiler. Bu konuda onları tebrik ediyorum.”